Simpsons Porn Games


Komuniteti I Lojërave Për Të Rritur

Luaj online me njerëz të këqinj


Html5 Kompatibilitet

Lojrat tona mund të luhet në çdo pajisje.


Lojë E Lirë.

Pa klikbait, vetëm lojë porno falas.

Lojë Porno Simpsons: Lojë Seksi Pa Shfletues

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojë Porno Simpsons: luaj sot

Je fans I Madh I Simpsonëve? Dëshiron një platformë online që të lejon të shijosh simulimet më të mira të seksit rreth aktrimit të personazheve të tu të preferuar? Epo, ka ardhur koha që ti të regjistrohesh në projektin tonë, atëherë! Loja e Pornos Simpsons filloi fillimisht si një hobi im, por së shpejti e kuptova se me kaq shumë kërkesë për këtë lloj projekti, duhej të bëhej një gjë me kohë të plotë ku do t'ia përkushtoja jetën time., E kam marrë vendimin Në Fillim të 2018 – tës për T'u angazhuar plotësisht Në Lojën E Pornos Simpsonë dhe mirë-le të themi se gjërat po shkojnë shumë mirë nëse gjendja e anëtarësimit do të shkojë mirë! Nuk ka qenë e lehtë, por rezultati është diçka për të cilën jam jashtëzakonisht krenar. Kjo është, deri tani, përmbajtja Më seksi Simpsonë që do të gjeni kudo në internet. Kam parë çdo episod të vetëm dhe më beso, si një tifoz që vdes shumë, do të të pëlqejë vërtetësia e punës artistike, saktësia e vendndodhjes dhe puna e zërit që kam përdorur për ta vënë këtë lojë që të punojë pikërisht ashtu siç dua unë., Nëse dëshironi të mësoni më shumë para se të nënshkruani, ju lutem lexoni më poshtë. Do të ta tregoj historinë E Plotë për Atë Lojën E Pornos Simpsons, dhe ku Do të shkojmë, kështu që lidhni rripat dhe le të luajmë!

Arti precizioni

Mendoj se nuk ka kuptim të them se nëse planifikon të regjistrohesh në një faqe interneti kushtuar pornos me një temë Të ngjashme Të Simpsonëve, ndoshta Do të duash të sigurohesh që arti të duket i mirë. Shumica e njerëzve nuk vijnë këtu sepse e duan më shumë shfaqjen origjinale dhe mendojnë se duhet të zgjerohet seksualisht. Jo, saktësia artistike këtu është emri i lojës dhe kam bërë më të mirën time për të imituar stilin E punës Që Simpsonët përdorën gjatë vitit 2012 – estetiku im i preferuar personal dhe një që unë mendoj se të tjerët do të bien dakord me mua., Kam shpenzuar një sasi të mahnitshme kohe për të siguruar që gjërat që përdor për të marrë formën e trupit, lartësinë, tonin e lëkurës, ngjyrën e flokëve dhe kështu me korrektësi. Pavarësisht të qënit karaktere mjaft komplekse përsa i përket dizajnit, duke i imituar ato në mënyrë që të duken shumë se si bëjnë në seritë TELEVIZIVE është një detyrë e bukur taksuese, veçanërisht kur do të shtosh një rrotullim seksi për atë që po ndodh! Kam lënë disa pjesë të mostrës këtu në turne për ty për të marrë një ide se çfarë është e disponueshme brenda, por me atë që do të të them më pas, mendoj se thjesht do të hyj dhe do t'i jap një loje është hapi më i mirë përpara.

Hyrje falas në Lojën E Pornos Simpsons

Sepse shumë njerëz atje jashtë nuk janë shumë të prirur për të shkarkuar lojrat e pornos në PCs e tyre (shumë arsye pse kjo është një ide e keqe, meqë ra fjala!), E mora vendimin relativisht herët për të siguruar që projekti im do të jetë i lirë të luajë. Kjo do të thotë që mund të regjistrohesh dhe ta plotësosh lojën – si dhe ta përsëritësh sa herë të duash – pa paguar asnjë qindarkë. Kjo mund të duket ekstreme për të marrë këtë hap, por rezultatet flasin për veten e tyre., Unë jam i financuar krejtësisht nga donacionet dhe mikrotraveprimet – unë do të doja të ju falënderoj personalisht të gjithëve që kanë kontribuar për mua gjatë viteve që kur ju jeni njerëzit që e mbani këtë projekt gjallë! Nuk kam plane për Të bërë Një Lojë Porno Simpsonësh një prodhim të paguar, por do të vazhdoj të prezantoj sisteme dhe mjete që do të më ndihmojnë në monetizimin. Gjithashtu kam siguruar se procesi i nënshkrimit është i përshtatshëm – ju nuk do të keni për të shpenzuar shumë kohë duke krijuar një llogari., Kjo në thelb lejon që dikush të hyjë dhe të marrë qasje në më pak se një minutë: me shpresë duke bërë këtë, ata do të duan të qëndrojnë përreth!

Mundësitë

Kam punuar së bashku me një profesionist në AL voice production – një teknologji që ka ekzistuar me të vërtetë në kapacitetin aktual të saj për disa vjet. Ajo që më lejon të bëj është të ushqehem duke folur nga burime të ndryshme dhe pastaj të krijoj fjalët e mia të folura dhe dënimet nga al. Meqë ka një depo të madhe tingujsh (qindra orë me zë të lartë duke aktruar!), nuk ishte shumë e vështirë të krijohej gjuhë X-vlerësuese për të gjithë personazhet në lojën time! Çfarë do të thotë kjo për ty?, Epo, nëse ndonjëherë ke pyetur veten se si Do të ishte Për Marxhin të fliste pisët dhe të rënkonte, do të dëgjosh shumë nga ajo brenda. E njëjta gjë vlen Edhe Për Moe, Parimi Skiner, Znjsh. Hoover dhe Madam Vu! Unë mendoj se ky është elementi Më I mirë I Lojës Pornografike Simpsonë: zërat në lojë ishin kaq të rëndësishëm për mua dhe tani që AL teknologjia është atje, jam në gjendje të siguroj atë që do të ishte një ëndërr e plotë një dekadë më parë!

Përmbajtja lëshon dhe e ardhmja

Kam planifikuar 2 zgjerime për Lojën E Pornos Simpsons Që Ju mund të dëshironi të provoni gjatë 12 muajve të ardhshëm: secili do të përqëndrohet në sjelljen e personazheve të rinj, kërkimeve, fillimit të rajoneve dhe një motor i ri seksi që do të formojë kontrollin tuaj dhe do t'ju lejojë të keni autonomi përfundimtare mbi aktivitetet seksuale midis personazheve. Po punoj gjithashtu me një ekspert 3d cairo për të prodhuar 100 video klipe ekskluzive çdo vit. Këto do të zgjasin kudo nga 30 në 60 sekonda dhe në thelb do të të lejojnë të shijosh përmbajtjen E stilit Simpson pa pasur nevojë të ndërveprosh me të., Këta qiramarrës janë ende disa muaj larg, por sapo të fillojnë të vijnë, do të jetë absolutisht e çmendur. Mos harroni: ju nuk do të jetë në gjendje për të marrë këto kudo tjetër në Internet, pasi unë jam një komisionim të punës. Kjo do të thotë se është ide e mirë të regjistrohesh tani dhe të përgatitesh për lirimin!

Pra, çfarë mendon deri tani për projektin tim? Nëse kjo tingëllon SI Diçka që do të të interesonte: ju lutem regjistrohuni në Një Lojë Pornoje Falas Për Simpsonët tani dhe shikoni SA e pabesueshme është LOJA ime. Faleminderit shumë që ndalove DUKE luajtur.

Luaj Falas Tani